O farbach wiemy wszystko.

CASAVIVA ANTICONDENSA

Oryginalna i ekskluzywna formuła Casaviva Anticondensa dzięki zastosowaniu konkretnego fungicyd i puste szklane kulki, zapewnia doskonałe odkażanie i mała moc przewodność cieplna wspornika ściennego traktat definiujący definitywnie Zjawisko powstawania pleśni i grzybów na zimnych ścianach i sufitach (szczególnie narażonych na północ). Dlatego jest szczególnie odpowiedni dla środowiska, które są zwykle wilgotne lub słabo wentylowane łazienki, kuchnie, stołówki, ogólnie miejsca publiczne.

DZIAŁANIE ANTYKONDENSOWE. Dzięki szklanym mikrokuleczkom "Glass" Bubbles 3M® ", tworzy efekt szkło / powietrze / szkło, co znacznie zwiększa temperatura powierzchni ścian, zmniejszanieszok termiczny z wnętrzem, a tym samym blokujący u nasady powstawanie kondensacji.

DZIAŁANIE BAKTERYKALNE. Specjalny fungicyd o szerokim spektrum działania zapobiega tworzeniu się pleśni. Zgodny z normą UNI EN 15457 (odporność do wzrostu grzybów).

DZIAŁANIE ZABEZPIECZAJĄCE DŹWIĘK. Może mieć działanie pochłaniające dźwięk, jeśli zostanie zastosowane z wykończeniem skórki i o dużej grubości.

BARIERA TERMICZNA. Poprzez generowanie ciepła bezpośrednio na ścianach, pomaga stworzyć go w każdym środowisku poczucie komfortu cieplnego i dobrego samopoczucia, pozwalając także na niższe wydatki energia do regulacji temperatury.
 

    wstecz