O farbach wiemy wszystko.

Bellan Italian Paints to dystrybutor produktów włoskiej firmy BRIGNOLA , która może się poszczycić ponad 100-letnią tradycją. Włoskie produkty to przede wszystkim połączenie doskonałej jakości oraz piękna. 

Pośród dostępnych propozycji znajdują się również produkty antykorozyjne, lakiery czy też emaile. Oprócz szerokiej gamy produktów, wszyscy nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo, z zakresu doboru odpowiedniego dla danych warunków systemu wymalowania. Przeszło ponad 20 letnie doświadczenie w branży farbiarskiej pozwala nam na skuteczną pomoc w doborze gatunku farby i kolorystyki, dając tym samym gwarancję spełnienia oczekiwań klienta. Oferujemy zarówno sprzedaż hurtową jak i detaliczną. Dewizą naszej firmy jest indywidualne i fachowe podejście do każdego Klienta. Jesteśmy firmą, która ciągle podnosi jakość oferowanych usług zdobywając w ten sposób zaufanie nowych klientów. 

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do naszego oddziału mieszącego się na al.Tadeusza Rejtana 36 w Rzeszowie.

    wstecz